Law-Rek - mobilna reklama

LAW – REK to  młoda,ale bardzo prężnie rozwijającą się firma.Na łódzkim rynku istniejemy od 2000 roku i do tej pory współpracujemy z takimi firmami jak: Rossmann,Castorama,Pizzeria DaGrasso,Netia,Auto Szkoła Driver,Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy świat”,Ulotki.net  i wiele innych…

Jeśli chcielibyście Państwo, aby reklama Waszej firmy była zauważona i szybko trafiła do odbiorców, a także jeśli zależy Państwu, aby była ona widoczna i dynamiczna to

idealnie trafiliście.

Reklama mobilna jest obecnie najefektowniejszą alternatywą reklama imprez masowych, nowo otwartych sklepów, hurtowni, a także idealnym rozwiązaniem na promocję pikników, festynów oraz imprez plenerowych.

Proponujemy Państwu przyczepy reklamowe jako jedno z najlepszych rozwiązań marketingowych, które są przystosowane do prezentowania dwustronnego baneru na przyczepie o wymiarach 5 m x 2.5 m.

Nasze przyczepy z Państwa reklamą dotrą tam, gdzie tradycyjna reklama nie potrafi. Wraz z kilometrami i dużymi wymiarami powierzchni ekspozycji popularność państwa firmy wzrośnie, gdyż nikt nie pozostanie obojętny widząc przejeżdżające przyczepy reklamowe.

 

 ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ORAZ DO WSPÓŁPRACY Z NAMI.

wybory
przyczepy